Jakou formou pracuji

Při své práci se nezaměřuji konkrétně na terapii, či koučink, ale vždy se přizpůsobuji tomu, co potřebuje klient. Nemám ráda striktní dodržování terapeutických, či koučovacích škol. Preferuji integrativní princip pomoci a hlavně, v rámci společné práce, se vždy snažím najít vlastní zdroje v klientovi.

Přestože si možná zpočátku nevěří, on má schopnosti vyřešit vše, po čem touží. Jeho duše ví, co potřebuje a jak toho dosáhnout. Mým úkolem je pomoci mu tuto vnitřní schopnost znovu objevit, věřit jí a pracovat s ní.

Individuální sezení probíhají pravidelně v předem dohodnutý čas, v intervalech obvykle od 1x týdně po 1x měsíčně po pojednanou dobu. Setkávat se můžeme prezenčně, či online. Nejlepší cesta, jak zjistit, jak funguji, je mne kontaktovat přímo telefonicky, přes e-mail, či přes objednávkový formulář.

Domluvíme si první sezení, na kterém si vydefinujeme zakázku a ujistíme se, že chceme společně pokračovat dále. Spolupráce může být krátkodobá i dlouhodobá, záleží na zakázce. Sezení trvá běžně 60 minut. V případě domluvy, a bývá to tak hlavně na začátku spolupráce, je setkání dlouhé 90 minut.